הסמכות AWS שיהפכו אתכם לאנשי המקצוע המבוקשים ביותר בשוק הטכנולוגי

תוכן שיווקי

סימני מיתון נוקשים לאחרונה בדלתות השוק הטכנולוגי. בתקופות כאלה חשוב מאוד לקרוא נכון את המפה ולנצל הזדמנויות שיכולות להזניק לכם את הקריירה. לצד המיתון ובניגוד למגמה הכללית תחום הענן הציבורי ממשיך לצמוח ולייצר הזדמנויות קריירה חדשות בשוק כאשר ההסמכות המקצועיות של AWS מהוות מקפצה משמעותית לכל מי שמחפש דרך לשדרג את עצמו מקצועית ולנווט את הקריירה שלו למקום הנכון.

דני לב בן, מנכ”ל ומייסד קלאודרייד: “ידע רחב ועדכני משדרג את יכולתו ורמתו האישית של העובד, תורם לרמת המקצועיות של החברה כולה ונחוץ לצמיחה וליישום היעיל של פלטפורמת הענן. ההסמכות שאנו דורשים מהעובדים ממקסמות את איכות השירות שאנו מספקים ללקוחותינו. כחברה מובילה שותפה ותיקה של AWS), המספקת מגוון שירותים מקצועיים בתחום הענן הציבורי, שחיה ונושמת את העולם הזה, החלטנו לעשות לכם סדר, להסביר ולהמליץ על ההסמכות המובילות שיכולות להפוך אתכם למועמדים המבוקשים ביותר בשוק בהתאם לרמה המקצועית והניסיון הפרקטי”.

FOUNDATIONAL
הסמכות יסוד המיועדות לרכישת הבנה בסיסית של AWS Cloud ללא צורך בניסיון קודם

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

  AWS Certified Cloud Practitioner

  מדובר ברמת ההסמכה הבסיסית ביותר מבין ההסמכות של AWS.
  תוכנית ההסמכה של AWS Certified Cloud Practitioner מיועדת לאנשי מקצוע, המעוניינים להשיג יתרון תחרותי וידע בפלטפורמת AWS Cloud. ההסמכה מציעה סקירה יסודית של שירותי ליבה ב- AWS Cloud תמיכה, תמחור ואבטחה.

  הסמכת AWS Certified Cloud Practitioner תסייע לאנשי מקצוע להעריך ולהבין כיצד AWS מועיל הן לארגון והן למטרות הפרטיות.
  ההסמכה מתמקדת סביב מושגים שיעזרו להבין כיצד הענן מעצב מחדש את עקרונות האקו-סיסטם של IT ודרכים להרחבה וכן לתכנן יישומי הענן של AWS תוך שימוש בשיטות עבודה מוכחות בתעשייה כפי שמציעה אמזון.

  ההסמכה מומלצת לאנשים המכוונים לפתח קריירה בתחום הענן או מעוניינים בפיתוח של אפליקציות בפלטפורמת AWS, אנשי מקצוע שרוצים ללמוד על השיטות הטובות והמתקדמות לפריסות הענן בפלטפורמות AWS ולכל מי שמעוניין לרכוש ידע מעמיק וחזק יותר בעולמות של AWS Cloud

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

   AWS Certified FinOps Practitioner

   הביקוש והערך של AWS Certified FinOps Practitioner נמצאים בשיא של כל הזמנים.
   הסיבה המרכזית לכך – חברות וארגונים רבים נמצאים בעיצומו של תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית, במהלכו תחום הפיננסים עובר בימים אלו מהפכה וקפיצה טכנולוגית משמעותית.
   FinOps (קיצור של פעולות פיננסיות) מאפשר לחברות והארגונים לשדרג את התהליכים הפיננסיים שלהם לתהליכים אוטומטיים באמצעות טכנולוגיות חדשות כגון מחשוב ענן, בלוקצ’יין, למידת מכונה ובינה מלאכותית.
   AWS Certified Cloud Practitioner מיועדת לבעלי ידע בסיסי בפלטפורמת AWS
   לפני שניגשים להסמכה זו, מומלץ “להצטייד” ב:
   – שישה חודשים של חשיפה לענן AWS
   – הבנה בסיסית של שירותי IT והשימושים בהם בפלטפורמת AWS Cloud
   – היכרות עם שירותי ליבה של AWS וקייס-סטאדיס, מודלי חיוב ותמחור ומושגי אבטחה.

   רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

    ASSOCIATE
    הסמכות מקצועיות מותאמות תפקידים המקנים ידע וכישורים ב- AWS ומחזקים את הרמה המקצועית שלך בפלטפורמת הענן של AWS מומלץ ניסיון קודם בעולמות הענן
    ו/או רקע וניסיון מוכחים בתחום IT

    AWS Certified Solutions Architect – Associate

    תכנית ההסמכה של AWS Certified Solutions Architect Associate נועדה לסייע לאנשי מקצוע לרכוש ידע מעמיק יותר בעולמות שירותי הארכיטקטורה והעקרונות של AWS. אנשי מקצוע לומדים על תפקידי הענן, עיצוב מחדש של ארכיטקטורות IT ודרכים לתכנן, וכן לעצב ולהרחיב את הפרויקטים בענן של AWS תוך שימוש בשיטות עבודה מוכחות בתעשייה כפי שאומתו על ידי אמזון.
    הסמכת AWS Certified Solutions Architect Associate מכשירה להבנת מושגי ליבה, מגמות עדכניות ושיטות עבודה מוכחות בתעשייה לעבודה פרקטית עם ארכיטקטורת AWS מה שמכשיר אותך לארכיטקט פתרונות AWS איכותי ומנוסה יותר.
    ההסמכה כוללת ניסיון פרקטי ודלוור פרויקטים אמיתיים.

    רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

     AWS Certified Developer – Associate

     הסמכת AWS Certified Developer – Associate מכשירה אותך לרכישת הידע והתמחות בשירותי ליבה של AWS, שימושים ושיטות עבודה מומלצות בסיסיות של ארכיטקטורת AWS, וכן למיומנות בפיתוח, פריסה וניפוי באגים של יישומים מבוססי ענן באמצעות AWS. בוגרי הסמכה זו רוכשים ביטחון ואמינות המהווים יתרון משמעותי בשוק העבודה הטכנולוגי. במהלך הקורס תרכשו ידע ב:
     – הבנת שירותי ליבה של AWS שימושים בשירותים ושיטות עבודה מומלצות בסיסיות של ארכיטקטורת AWS כולל מודל האחריות המשותפת של AWS ניהול מחזור החיים של אפליקציות ושימוש בקונטיינרים בתהליך הפיתוח
     – מיומנות בפיתוח, פריסה וניפוי באגים של יישומים מבוססי ענן באמצעות AWS וכתיבת קוד עבור יישומים ללא שרת
     – יכולת לזהות תכונות מפתח של שירותי AWS ושימוש בממשקי API של שירות AWS ,AWS CLI ו – SDKsלכתיבת יישומים
     – יכולת ליישם הבנה בסיסית של יישומים מקוריים בענן לכתיבת קוד
     – יכולת לקחת בעלות, לתחזק, ולנפות באגים של מודול קוד ב AWS

     רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

      AWS Certified SysOps Administrator – Associate

      הסמכה זו מסייעת לארגונים לזהות ולפתח טאלנטים בעלי כישורים קריטיים עבור
      הארגונים הפועלים בתחום הענן. בוגרי הכשרת AWS Certified SysOps Administrator – Associate הם בעלי ניסיון מוכח בפריסה, ניהול ותפעול עומסי עבודה בAWS –
      ההכשרה מקנה לכם:
      – ניסיון פרקטי בפריסה, ניהול ותפעול עומסי עבודה ב- AWS וכן ביישום בקרות אבטחה ודרישות תאימות
      – כלים פרקטיים הן במסוף הניהול של AWS והן בממשק שורת הפקודה של AWS CLI
      – הבנה של AWS Well-Architected Framework לצד שירותי רשת ואבטחה של AWS

      רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

       PROFESSIONAL
       הסמכות מותאמות תפקידים, המאמתים לבעלי מיומנויות, ניסיון מעשי וידע מתקדמים, אשר נדרשים לתכנון יישומים מאובטחים, אופטימליים וחדשניים ולאופטימיזציה של תהליכים ב AWS – מומלץ ניסיון קודם של שנתיים לפחות ב-AWS Cloud

       AWS Certified Solutions Architect – Professional

       ההסמכה מיועדת לאנשים עם ניסיון מעשי של שנתיים או יותר בתכנון ופריסה של ארכיטקטורת הענן ב- .AWSהסמכה זו מחייבת אותך לשלוט בתכנון ובניית אפליקציות מגוונות, מבוססות ענן. בנוסף יש להבין כיצד לבנות אפליקציה גמישה (הגדלת/הקטנת משאבים) ויציבה.

       מכיוון שמדובר בהסמכה ברמה מקצועית מתקדמת, היא בוחנת את יכולת המועמד להפגין רמה גבוהה של מיומנויות טכניות וניסיון בעיצוב יישומים מבוססים .AWS

       רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

        AWS Certified DevOps Engineer – Professional

        DevOps הוא תהליך פיתוח תוכנה המתמקד בתקשורת ושיתוף פעולה בין מפתחי תוכנה, מהנדסי QA וצוותי תפעול. מפתחי DevOps שואפים לשפר את מהירות שחרור התוכנה על מנת להקל על חברי כל צוות להבין מה עמיתיהם עושים וכיצד הם יכולים לעזור.
        מהנדס DevOps מנוסה בארגון שלו יכול להוביל אחרים דרכו. הוא בעל יכול להסתגל במהירות לדרישות העכשוויות וטכנולוגיות עדכניות – ותמיד יפעל לשיפור תהליך הדילוור ​​הכולל.
        ההסמכה של AWS Certified DevOps Engineer משפרת את הידע המקצועי והמיומנויות הטכניות בניהול ותפעול יישומים בפלטפורמת AWS. הקורס מכין אנשי מקצוע, ובמיוחד מפתחי ומהנדסי IT לבחינה המובהקת של AWS Certified DevOps Engineer.
        הסמכה של AWS Certified DevOps Engineer תכניס אותך למועדון האקסקלוסיבי של מועדון ה- AWS Certified DevOps Engineer המבוקשים מאוד על ידי ארגונים, חברות וסטרטאפים במגוון התחומים הטכנולוגיים.

        רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

         SPECIALTY
         התמחות מעמיקה יותר שתאפשר לך להציב את עצמך בפוזיציה של אקספרט מהימן אל מול בעלי תפקידים אסטרטגיים והלקוחות שלך בתחומים אסטרטגיים אלה. 5+ שנות ניסיון ב AWS Cloud מומלץ.

         AWS Certified Advanced Networking – Specialty

         הסמכה זו מיועדת לאנשים המבצעים משימות תקשורת מורכבות ודורשת לפחות חמש שנות ניסיון מעשי בתכנון והטמעת פתרונות רשת.
         באמצעות הסמכה זו ארגונים וחברות יכולים לזהות ולקדם טאלנטים בעלי כישורים קריטיים לעולמות הענן. השגת AWS Certified Networking Advanced – מקנה מומחיות מוכחת בתכנון ותחזוקה של ארכיטקטורת רשת עבור מגוון שירותי AWS. לכל מי שמעוניין לגשת להסמכה זו מומלץ להיות בעל ידע וניסיון מעשיי בשימוש בטכנולוגיית AWS הכרות עם שיטות עבודה מומלצות לאבטחת AWS, הכרות עם אפשרויות אחסון AWS ומודלים העקביות הבסיסיים שלהם, ניואנסים ברשת AWS וכיצד הם קשורים לאינטגרציה של שירותי AWS

         רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

          AWS Certified Security – Specialty

          הסמכה זו מחזקת את רמת המומחיות באבטחת נתונים ועומסי עבודה בענן AWS ומיועדת לאנשים המאיישים תפקידי אבטחה, בעלי ניסיון מעשי של לפחות שנתיים באבטחת עומסי עבודה של AWS
          תנאי הגשה נדרשים להסמכה:
          – חמש שנות ניסיון באבטחת IT בתכנון והטמעה של פתרונות אבטחה ולפחות שנתיים של ניסיון מעשי באבטחת עומסי עבודה של AWS
          – ידע בעבודה של שירותי אבטחה AWS ופיצ’רים, על מנת לספק סביבת פרודקשן מאובטחת והבנה של פעולות אבטחה וסיכונים.
          – הבנה בסיווגי נתונים מיוחדים ומנגנוני הגנת נתונים של AWS, שיטות הצפנת נתונים ומנגנוני AWS ויכולת ליישם אותם, ופרוטוקולי אינטרנט מאובטחים ומנגנוני AWS ויכולת ליישם אותם.
          – יכולת לקבל החלטות לגבי עלות, אבטחה ומורכבות הפריסה כדי לעמוד בסט של דרישות יישום

          רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

           AWS Certified Machine Learning – Specialty

           בוגרי הסמכת AWS Certified Machine Learning – מחזקים את מומחיותם בבנייה, הדרכה, כוונון ויישום המודלים (ML) ב.AWS.
           הסמכת AWS Certified Machine Learning – מיועדת לאנשים המאיישים את תפקידי הפיתוח או באבטחת דאטה ויש להם יותר משנה של ניסיון בפיתוח, ארכיטקטורה או הפעלת עומסי עבודה בפלטפורמת הענן של AWS
           לכל המעוניינים בהסמכה מומלץ להיות בעלי ידע וניסיון ב:
           – לפחות שנתיים של ניסיון מעשי בפיתוח, ארכיטקטורה והרצה של עומסי עבודה של ML או Deep Learning בענן AWS
           – יכולת לבטא את האינטואיציה מאחורי אלגוריתמי ML הבסיסיים
           – ניסיון בביצוע אופטימיזציה בסיסית של היפרפרמטרים
           – ניסיון עם ML ומסגרות ה Deep Learning

           טיפ אחרון למי שהגיעו עד כאן
           אם גם אתם שוקלים בימים אלו את הצעד הבא בקריירה שלכם, תחום הענן הציבורי וההסמכות הטכנולוגיות של AWS הם בהחלט החלטה נבונה שתיקח אתכם רחוק בשנים הקרובות ותשדרג לכם את הקריירה.

           רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

            כתבות נוספות

            כתבות נוספות

            כתבות אחרונות

            ״השקעה במתחם העתיד של רחובות והשפלה״: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות, ׳גן הנשיא׳, ב- ₪199,000 בלבד – פוטנציאל רווח עצום!

            לאחרונה בית המשפט העליון אישר שכונה חדשה ברחובות במטרה להוסיף כ- 8,000 יחידות דיור לעיר באחד האזורים המבוקשים. יחידות קרקע בשכונה החדשה, ׳גן הנשיא׳,...

            ״הנכס הבא שלך הוא בפורטוגל״: דירות למכירה בפרויקט הנחשק ב-וילה נובה דה גאיה – הון עצמי מ- 90,000 יורו בלבד – שימו לב: נותרו...

            הבוקר (יום א׳), הודיעה חברת נדלניסטוגו, מקבוצת פספורטוגו, שהמכירה בפרויקט הנחשק של החברה ב-וילה נובה דה גאיה, פורטו, הגיעה לשיאה וכעת נותרו רק 4...

            פיצה רמת אפעל

            רמת אפעל, אחת השכונות המתפתחות באזור מזרח רמת גן ובקעת אונו, מציעה לתושביה לא רק דיור איכותי וחינוך מצוין, אלא גם חוויה קולינרית עשירה...
            spot_img
            אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם