ההחזרים החודשיים מכבידים עליכם? בנק יהב מציע הלוואה עד 120,000 ₪ בריבית פריים + 1% בפריסה עד 18 שנה!

תוכן שיווקי

בתקופה שבה יוקר המחיה ממשיך לעלות, והוצאות בלתי צפויות יכולות להכביד על התקציב המשפחתי, רבים מוצאים את עצמם צריכים הלוואה שיוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים שלה. בבנק יהב, אשר נבחר על ידי לקוחותיו בפעם השלישית ברציפות בסקר בנק ישראל לבנק המומלץ במדינה, מציעים למצטרפים חדשים שמעבירים משכורת של 5,000 ₪ לפחות, הלוואה עד 120,000 ₪ בריבית פריים + 1% בפריסה עד 18 שנה בהחזר של החל מ-979 ₪ לחודש בלבד וללא דמי טיפול!.

הלוואה בפריסה ארוכה והחזרים נוחים
עבור רבים המעוניינים לקחת הלוואה, גובה הריבית וההחזר החודשי יכולים להוות בעיה – החשש מהאפשרות שלא יוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים ומההשלכות הכלכליות והמשפטיות של פיגור בתשלומים מהווה מכשול משמעותי. בבנק יהב מצאו לכך את הפתרון: 
– הלוואה בפריסה ארוכה בריבית פריים + 1% 
– החזר חודשי נוח המתאים לכל כיס

 ״אנחנו יודעים שההחזר החודשי הגבוה מכביד מאוד על ההוצאות החודשיות של משקי הבית, ומהווה מכשול עבור רבים בלקיחת הלוואה, לכן החלטנו לאפשר ללקוחות חדשים שמצטרפים ומעבירים משכורת של 5,000 ₪ ומעלה, ליהנות מהלוואה בפריסה של עד 18 שנה והחזר חודשי החל מ- 979 ₪ בלבד״, אומרים בבנק יהב.

תמו ימי הבירוקרטיה המתישה
תהליך ההצטרפות לבנק וקבלת ההלוואה הינו הליך נוח וקל במיוחד – תמו ימי הבירוקרטיה המתישה בה היה צורך בעשרות מסמכים ואישורים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים ונציגי בנק יהב יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם בתהליך.

למידע נוסף והצטרפות לקבלת ההלוואה בקלות – מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם:

כתובתנו: ירמיהו 80, ירושלים. למצטרפים חדשים. עמלות עו”ש: עמלות ערוץ ישיר ועמלת פקיד, כמפורט בתעריפון הבנק. מתן ההטבות מותנה בקיומו של חשבון עו”ש אליו יופקדו משכורות/קצבת ביטוח לאומי/משרד הביטחון בסך מצטבר של 5,000 ₪ ומעלה. ההטבות אינן תקפות לחשבונות עסקיים. מתן האשראי, שיעור הריבית, קביעת הביטחונות ותנאי האשראי נתונים לשיקול דעתו הבלעדי של הבנק וכפופים למתן הסכמה לקבלת דו”ח אשראי, לביצוע חיווי אשראי ולהוראות הדין. כל האמור בפרסום זה נכון למועד הפרסום. הבנק רשאי לשנות את התנאים בכל עת. נכון לתאריך 19.6.24 ריבית ההלוואה 7% , ריבית מתואמת שנתית 7.22% , ריבית הפריים= 6%. על פי נתוני סקר שביעות רצון לקוחות (משקי בית) מאיכות השירות של הבנקים, הפיקוח על הבנקים – בנק ישראל מרץ 2024. המידע שיימסר על ידך יישמר במאגרי המידע של הבנק ותחול עליו “מדיניות הפרטיות של הבנק”. המידע ישמש אותנו לשיווק מוצרים פיננסיים ולניתוחים סטטיסטיים. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

לראשונה בישראל: מסלול פקדון צמוד קרקע עם צפי לרווח של כ-50% בשנה! השקעה מ- 239,000 ש”ח בלבד! שימו לב: עבודות הפיתוח החלו!

הבוקר (יום א׳), הודיעה קבוצת פ.א.י שכעת ניתן לרכוש קרקע זמינה לבנייה במתחם היי טק יוקרתי ולעשות אקזיט של כ-100% רווח על ההון המושקע...

עולם התעופה בצמיחה מתמדת: אתגרים והזדמנויות

שנת 2024 מסתמנת כשנת שיא לתעשיית התעופה העולמית, עם התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה. חברות התעופה מדווחות על ביקוש שיא לטיסות, במיוחד בקווים בינלאומיים, והן...

סקירת הערכת שווי הנכס: מקרבת מבט החשיבות של הערכת שווי נכס

הערכת שווי נכס היא תהליך קריטי הקובע את שווי הנכס על סמך גורמים שונים כגון מיקום, הערכת שווי נכס גודל, מצב ומגמות בשוק. חיוני...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם