חברי מכבי שירותי בריאות מרוצים יותר מחברי הקופות האחרות: זה הזמן לעבור למכבי שירותי בריאות – תוך דקות ספורות ובקלות!

תוכן שיווקי

עבור רובנו קופת החולים בה אנחנו נמצאים לא הייתה הבחירה שלנו אלא של ההורים ומאז נשארנו רשומים לאותה הקופה מבלי לחשוב מדוע או מה הסיבה לכך – אך חשוב לדעת: מעבר מקופת חולים אחת לאחרת אינו פוגע בזכויות המבוטח, המגיעות לו על פי סל שירותי הבריאות מקופת החולים ממנה הוא ביקש לעבור. אנשים רבים חוששים לעבור לקופת חולים אחרת משום שהם חושבים שהוותק בביטוח שלהם יימחק, אך זו טעות חמורה לחשוב כך – הוותק שלכם נשמר ואין כל חשש – מעבר בין קופות מתבצע בימינו במספר קליקים בודדים ובלי ניירת ובירוקרטיה מתישה.

המספרים מוכיחים – חברי מכבי שירותי בריאות מרוצים יותר 
על פי סקר מטעם משרד הבריאות אשר נערך לאחרונה ובחן את דעת הציבור על רמת השירות של קופות החולים השונות ועל תפקודם בקרב אלפי מבוטחים נקבע שחברי מכבי שירותי בריאות מרוצים יותר מאשר חברי הקופות האחרות. מליוני ישראלים חברים במכבי לא טועים – חברי הקופה נהנים מלמעלה מ-90% רופאים מומחים בפריסה ארצית, שירותי דיגיטל מתקדמים ומוקדי רפואה דחופה גם בערבים, סופי שבוע וערבי חג – כל אלו ועוד הובילו את שירותי בריאות מכבי למקום הראשון בסקר שביעות הרצון של משרד הבריאות ובפער ניכר.

למידע נוסף והצטרפות בקלות – מלאו את הפרטים הבאים:

שירותי הדיגיטל המתקדמים
במכבי שירותי בריאות חברי הקופה נהנים משירותי הדיגיטל המתקדמים אשר מאפשרים לבצע מגוון רחב של שירותים מרחוק, החל מצפייה בתוצאות בדיקות ובתיק האישי ועד לתקשורת ישירה עם הרופא וקבלת מסמכים רלוונטיים מבלי להגיע למרפאה או לביקור. בעידן בו אנו חיים לאנשים אין זמן להגיע למרפאה, ולכן, שירותי הדיגיטל המתקדמים של מכבי שירותי בריאות מאפשרים לחברי הקופה לבצע מגוון גדול של שירותים מרחוק, בנוסף למוקדי רפואה דחופה גם בשעות הערב. 

שירותי הדיגיטל המתקדמים הם רק סיבה אחת מיני רבות לכך שאלפי ישראלים בוחרים לעבור לשירותי הבריאות של מכבי – מעבר לכך, במכבי שירותי בריאות חברי הקופה מקבלים את הביטוח המשלים המשתלם ביותר הכולל בין היתר זכויות והטבות משתלמות במיוחד ברכישת משקפיים ועדשות, אימוני כושר אישיים או קבוצתיים במחירים מוזלים, מבחר טיפולי רפואה משלימה בהנחות מיוחדות ומשמעותיות ברשת ״מכבי טבעי״, טיפולי שיניים ברשת מרפאות השיניים המובילה ״מכבידנט״, ועוד.

הצטרפו עוד היום למכבי שירותי בריאות ותהנו גם אתם משירותי הבריאות המתקדמים והמשתלמים של הקופה!

למידע נוסף והצטרפות בקלות – מלאו את הפרטים הבאים:

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

לראשונה בישראל: מסלול פקדון צמוד קרקע עם צפי לרווח של כ-50% בשנה! השקעה מ- 239,000 ש”ח בלבד! שימו לב: עבודות הפיתוח החלו!

הבוקר (יום א׳), הודיעה קבוצת פ.א.י שכעת ניתן לרכוש קרקע זמינה לבנייה במתחם היי טק יוקרתי ולעשות אקזיט של כ-100% רווח על ההון המושקע...

עולם התעופה בצמיחה מתמדת: אתגרים והזדמנויות

שנת 2024 מסתמנת כשנת שיא לתעשיית התעופה העולמית, עם התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה. חברות התעופה מדווחות על ביקוש שיא לטיסות, במיוחד בקווים בינלאומיים, והן...

סקירת הערכת שווי הנכס: מקרבת מבט החשיבות של הערכת שווי נכס

הערכת שווי נכס היא תהליך קריטי הקובע את שווי הנכס על סמך גורמים שונים כגון מיקום, הערכת שווי נכס גודל, מצב ומגמות בשוק. חיוני...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם