פיקדון בבנק – ללכת על בטוח

תוכן שיווקי

הריבית שממשיכה לעלות, הפכה את הפיקדונות בבנק לאפיק השקעה אטרקטיבי. במקום שהכסף שלך יהיה מונח סתם בחשבון, הוא יכול לצמוח בפיקדון ולהניב פירות נאים. לבנק מזרחי-טפחות יש מגוון פיקדונות שכדאי להכיר.

הוא צומח, הוא אטרקטיבי, הוא עקבי, הוא יכול להיות פתוח ויכול להיות סגור, אפשר להתאים אותו אישית לפי הצרכים שלך, יש בו הבטחה לעתיד ואחרי שנים קצת אפורות הוא חוזר עכשיו בגדול – פיקדון בבנק.

בהרבה מובנים אפשר לומר ש-2022 הייתה שנת מהפך. המדינות עם הכלכלות החזקות בעולם העלו את הריבית פעם אחר פעם, במפתיע ובניגוד לכל התחזיות. במקביל, שוקי ההון בעולם חוו בשנה האחרונה, ועדיין חווים, טלטלות והרבה ימים של מסכים בוהקים באדום. זוהי שעתם של הפיקדונות בבנק.

פיקדון בבנק עכשיו
אם יש לך כסף בעו”ש, ואינך רוצה לסכן אותו בבורסה, פיקדון בבנק הוא הבחירה בשבילך. במקום שהכסף יהיה מונח סתם בחשבון, הוא “יכול לעבוד” בשבילך בפיקדון ללא חשש.
– השקעה בטוחה – פיקדון בבנק הוא אפיק השקעה סולידי ובטוח. כאן אין הפתעות לרעה. ברגע שסגרת סכום מסוים בפיקדון בריבית מסוימת, עם תום התקופה יהיה באפשרותך ליהנות מפירות הקרן ומהריבית, ובחלק מהפיקדונות גם מריבית דריבית – כלומר, מריבית שתושת גם על צבירת הריבית על הקרן. 
– ריבית אטרקטיבית – עליית הריבית במשק הביאה לעלייה בריביות על הפיקדונות לשיעורים שלא ראינו כבר לא מעט שנים, גם בפיקדונות לטווח בינוני ואפילו לטווח קצר. על רקע ההערכות שבנק ישראל ימשיך להעלות את הריבית גם בשנה הקרובה, הפיקדונות הופכים לאטרקטיביים מתמיד וכדאי לנצל את ההזדמנות. 
– מגוון אפשרויות לבחירה – רוצה לסגור בפיקדון סכום כסף גבוה או נמוך? בריבית משתנה או קבועה? צמוד למדד,  לפריים, או לא צמוד בכלל? לטווח קצר או לטווח ארוך? עם תחנות יציאה או לתקופה מוגדרת? בנק מזרחי-טפחות מציע מגוון פיקדונות במגוון מסלולי בחירה ובריביות שחבל לפספס.

איך בוחרים פיקדון?
כדי לקבל החלטה נכונה לגבי בחירת הפיקדון המתאים, מומלץ לקחת בחשבון את הגורמים הבאים: 

– סכום הפיקדון – מהו הסכום המיועד להפקדה, והאם ברצונך בהפקדה חד-פעמית או בהפקדות חודשיות בהוראת קבע.
– תקופת הפיקדון – לטווח קצר, בינוני או ארוך. 
– רמת נזילות  – פיקדון בנזילות מלאה או שאפשר למשוך ממנו את הכסף  בתחנות יציאה קבועות וידועות מראש, אם מתעורר בו צורך, מבלי לשלם קנס.
– ריבית – ריבית קבועה ומובטחת או ריבית משתנה לפי הפריים. 
– אפשרויות הצמדה – למדד המחירים לצרכן, לפריים, למט”ח או לא צמוד כלל.
– סוג הפירעון – קבלת הסכום שהצטבר בבת אחת או כהכנסה חודשית.

פיקדונות בבנק מזרחי-טפחות
לבנק מזרחי-טפחות מגוון גדול של פיקדונות שהשקעה בהם תצמיח עבורך פירות טובים בעתיד. בין היתר, כדאי להכיר את הפיקדונות הבאים: 

– פיקדון קרמבולה – פיקדון דו-מסלולי ל-3 שנים: בוחר בסוף התקופה את המסלול הרווחי בין   מסלול שקלי לא צמוד הנושא ריבית שנתית קבועה וידועה מראש, ובין מסלול צמוד למדד המחירים לצרכן.  סכום מינימלי להפקדה: 10,000 ₪
תחנות יציאה: נזילות יומית לאחר חודש מיום ההפקדה. במידה ומושכים את הכספים לפני תום התקופה, הריבית שיישא הפיקדון תוצמד למדד בלבד.
– פיקדון פומלית – משפחה של פיקדונות לשנה עד 4 שנים, במגוון אפיקי הצמדה לבחירתך: הצמדה משתנה על בסיס הפריים, צמודי מט”ח (דולר, אירו או שטרלינג), צמודי מדד והצמדה שקלית קבועה.
– פיקדון תות – פיקדון דו-מסלולי ל-4 שנים: בוחר בתחנות היציאה, מדי שנה, את המסלול הרווחי יותר: מסלול שקלי לא צמוד בתוספת ריבית שנתית קבועה, ומסלול צמוד למדד המחירים לצרכן. מדי שנה אפשר למשוך את המסלול הרווחי ביותר
סכום מינימלי להפקדה: 10,000 ₪
תחנות יציאה: לאחר שנה, ניתן למשוך מדי שנה.
פיקדון ליצ’י – משפחה של פיקדונות לשנה עד 6 שנים, בריבית קבועה מראש או צמודה למדד, לבחירתך. אפשר למשוך את הכסף בתחנות יציאה שונות במהלך תקופת הפיקדון, לדוג’ ליצ’י לתקופה של שנה, מאפשר משיכת הכספים בתחנות יציאה כל 3 חודשים.
– פיקדון תפוז – פיקדון ל-4 שנים, לא צמוד, בריבית שעולה באופן מדורג לאורך התקופה, ובסופה משולמת רטרואקטיבית עבור כל התקופה. סכום מינימלי להפקדה: 10,000 ₪
תחנות יציאה: בהודעה של 35 יום מראש

איזה פיקדון מתאים לך?
בבנק מזרחי-טפחות יתאימו לך פיקדון אטרקטיבי לפי הצרכים שלך. אנו מזמינים אותך לפנות למקצוענים בהשקעות בטלפון 8860*

האמור לעיל הינו בבחינת מידע בלבד ואינו מהווה כלל הצעה לקבלת פיקדונות. פרטי ההצעה המחייבים הינם בהתאם לתנאי הפיקדונות ובכפוף אליהם. מס ינוכה כחוק. הבנק רשאי לשנות את התנאים בכל עת וללא הודעה מוקדמת. אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ השקעות אישי המתחשב בצרכי הלקוח והעדפותיו והפועל על סמך הנאמר לעיל עושה זאת על אחריותו.

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

לעשות צדק: לפעמים אין ברירה והאזרח מחליט להגיש קובלנה פלילית

קובלנה פלילית (או קובלנה פרטית) היא הליך משפטי בו מגיש אזרח כתב אישום כנגד אדם אחר, ובכך יכול להביא להעמדתו לדין ואף לנשיאת עונש.ככלל,...

החשיבות בבחירת משרד פרסום מוצלח לעסק

הנוף העסקי של היום תחרותי מאוד, ולכן אי אפשר להפריז בחשיבות של פרסום אפקטיבי. כל עסק, בלי קשר לגודל שלו או לענף שבו הוא...

להתאהב בהן בקלות: הקפסולות ששינו את חיינו

בשיתוף נסקפהפעם נהגנו לאכול את אותו השוקולד, לצאת לאותם מקומות ולשתות בדיוק את אותו הקפה. מהפיכת הקפה העולמית שאנו חווים בשנים האחרונות, נכנסה אלינו...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם