״הנדל”ן בהאטה? תחשבו שוב… העסקה ששוברת את שיאי הביקוש!״: הזמן להשקיע הוא עכשיו – דירה חדשה במגורי סטודנטים למרגלות הטכניון Student Village – הון עצמי מ- ₪253,600 בלבד!

תוכן שיווקי

אחת העסקאות החמות ביותר אשר בתקופה זו היא השקעה במתחם Student Village למרגלות הטכניון. כעת, נרשא פדרמן עברון, העומדת מאחורי הפרויקט, בליווי חברת שלמה חברה לביטוח ומכלול, מציעה הזדמנות השקעה ייחודית עם הון עצמי מ- ₪253,600 בלבד – וליהנות מצפי תשואה של 5% לא כולל עליית ערך והטבה חד פעמית של 0% ריבית בתנאי תשלום נוחים והתחייבות למפתח בתוך 32 חודשים מהיתר. ״בזכות הקרבה למוקדי השכלה גבוהה רבים – כמו הטכניון ואוניברסיטת חיפה, יותר ויותר משקיעים מבינים את הפוטנציאל אדיר של המתחם היפה בצפון. הרוכשים יקבלו דירה חדשה במגורי הסטודנטים אשר צפוי לייצר הכנסה חודשית פסיבית של כ-2,500 ₪ , כך נתוני השכירות מצביעים, ומוסיפים מהחברה : ״מתחם כמו Student Village עוד לא נראה בישראל כולה – מתחם עירוב השימושים הראשון שיקום במדינה אשר יהיה פעיל 24/7 ובחיבור ישיר לטכניון באמצעות גשר הולכי רגל״.גם העירייה מעתיקה את משכנה וכן התחייבה לפיתוח סביבתי ברמה גבוהה.

דווקא עכשיו משקיעים בישראל
כפי שכבר ציינו, מתחם Student Village הינו הראשון בישראל עם עירוב שימושי אמיתי של מגורים, עבודה תרבות ופנאי. המתחם מציע דירות מיוחדות להשקעה הן מבחינת מיקום והן מבחינת האפשרויות של הסטודנט ללמוד, להתגורר ולעבוד במתחם אחד. דירות סטודיו עם מרפסת מפנקת לאירוח, בנוסף למפרט טכני עשיר במיוחד. ״מדובר בדירות מושלמות עבור סטודנטים – בגודל המושלם, עם המפרט המושלם ובמיקום המושלם – בכניסה הצפון מערבית לעיר נשר, בצמוד לצומת הצ׳ק פוסט ובלב המטרופולין של חיפה, אזור המאופיין באמצעי נגישות מתקדמים כמו תחנת הרכבלית חיפה אשר תחובר למתחם. בנוסף, בסמוך למתחם (כביש דורי) קיימת תחנה המקשרת בין מרכזית המפרץ, הטכניון ואוניברסיטת חיפה. נגישות ישירה לתחנת המטרונית אשר עתידה לפעול 24/7. בקרבה לתחנת הרכבת וכל התחבורה הציבורית לב המפרץ

מעבר לכך, הסטודנטים במתחם יהנו מגשרים עם זכות מעבר ציבורית אשר יאפשרו להם גישה נוחה במיוחד: גשר אחד יוביל ישירות לטכניון והשני לתחנת הרכבלית שתאפשר נסיעה של 3 דקות לטכניון ולאוניברסיטת חיפה. כל 15 שניות מגיעה רכבלית ובה אפשרות ל- 10 נוסעים ועד 1,500 נוסעים בו זמנית.

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!

  ע”פ צפי שכירות של 2,500 ₪ חודשי.

  סביבה נעימה ומודרנית
  המתחם, הנמצא כאמור בצמוד לטכניון ואוניברסיטת חיפה בהם לומדים 31,000 סטודנטים, יכלול גם פארק של 40 דונם בצמוד לבניינים, שבילי אופניים, מזרקות ומדשאות. מעבר לכך, העירייה המקומית רואה במתחם כפרויקט העתיד של העיר והאזור כולו ובו יוקם גם המבנה החדש של העירייה  הפועלת ועושה ככל יכולתה על מנת לקדם את המתחם וכבר סיימה לפתח את התשתיות בעלות כוללת של כ- 30 מליון ש״ח, כאשר הצפי הוא שכבר בשנה הקרובה הבנייה במתחם תצא לדרך.

  ״הסטודנטים לא יצטרכו רכבים, מה שיאפשר להם לחסוך המון בהוצאות בשל הקרבה למקום הלימודים, למקומות העבודה במתחם וגם כמובן למגוריהם בבית חדש מרוהט ומעוצב עם חיי קהילה ומקומות בילוי״, אומרים בחברת השיווק, ומוסיפים: ״חברות ההייטק יהנו מהמוחות המבריקים במדינה, בהון הכלכלי החשוב והמשאב שאותו הם מחפשים יותר מכל – הסטודנט בתחילת דרכו״.

  זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בהשקעה עם הון ראשוני החל מ- ₪253,600, ולהשלים את היתרה בסוף התקופה בסך של 1,005,400 ₪ – בתנאי תשלום נוחים של 20% בחתימה בלבד והיתרה של 80% בסוף הפרויקט/טופס 4/בגמר הפרויקט. הצפי הוא לתשואה של 5% לא כולל עליית ערך ע”פ צפי שכירות של 2400 ₪ חודשי. חשוב לציין שהפרויקט מגובה באמצעות ערבות בנקאית מהשקל הראשון ע”י שלמה חברה לביטוח וחברת נרשא פדרמן עברון מתחייבת למפתח תוך 32 חודשים מההיתר!

  מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!

   ע”פ צפי שכירות של 2,500 ₪ חודשי.

   כתבות נוספות

   כתבות נוספות

   כתבות אחרונות

   לעשות צדק: לפעמים אין ברירה והאזרח מחליט להגיש קובלנה פלילית

   קובלנה פלילית (או קובלנה פרטית) היא הליך משפטי בו מגיש אזרח כתב אישום כנגד אדם אחר, ובכך יכול להביא להעמדתו לדין ואף לנשיאת עונש.ככלל,...

   החשיבות בבחירת משרד פרסום מוצלח לעסק

   הנוף העסקי של היום תחרותי מאוד, ולכן אי אפשר להפריז בחשיבות של פרסום אפקטיבי. כל עסק, בלי קשר לגודל שלו או לענף שבו הוא...

   להתאהב בהן בקלות: הקפסולות ששינו את חיינו

   בשיתוף נסקפהפעם נהגנו לאכול את אותו השוקולד, לצאת לאותם מקומות ולשתות בדיוק את אותו הקפה. מהפיכת הקפה העולמית שאנו חווים בשנים האחרונות, נכנסה אלינו...
   spot_img
   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם