“גם אם יש לכם הון עצמי נמוך עדיין תוכלו להשקיע בנדל״ן וליהנות מהכנסה ורווח משמעותי״: השקעה ייחודית ונדירה במשרדים במסגרת תוכנית מאושרת – החל מ- ₪99,000 בלבד!

תוכן שיווקי

בשקט בשקט ומתחת לרדאר העיר עכו עוברת מהפכה נדל״נית מרשימה. חברת בריטניה-ישראל, מחברות הנדל״ן המובילות במשק הישראלי, מזמינה כעת משקיעים עם הון עצמי נמוך במיוחד להצטרף להשקעה ייחודית בעיר עם ₪99,000 בלבד. ״מדובר בהשקעה שפותחת את הדלת עבור משקיעים עם הון עצמי נמוך שרוצים להיכנס בדלת הראשית לעולם הנדל״ן וליהנות מפוטנציאל רווח גדול״, אומרים בחברה, ומוסיפים: ״השקעה בביזנס פארק עכו נחשבת לאחת ההשקעות החמות ביותר בשוק המקומי כרגע משום שמדובר בתוכנית מאושרת הקורמת עור וגידים בימים אלו ממש – לראייה ניתן לראות שכל החנויות בפרויקט כבר נמכרו ושיווק של בניין B הסתיים בהצלחה מסחררת. גם יזמים מובילים כמו רמי לוי וס.א.ל נדל”ן – שבעלי המניות בחברה הן משפחות אלטשולר-שחם, הבינו את הפוטנציאל של המתחם ורכשו בו קרקעות״.

המהפכה הנדל״נית בעכו כבר החלה
על פי מומחי נדל״ן התוכנית החדשה, תמל/1042, תחולל מהפכה של ממש בעיר עכו. התוכנית כוללת את בנייתן של כ- 8,000 יחידות דיור אשר צפויות למשוך אל העיר אוכלוסיה איכותית ממעמד סוציו-אקונומי גבוה ובכך להתחיל ולשנות את פני העיר. במסגרת התוכנית ועל מנת לספק מקומות עבודה לתושבים צפוי לקום בלב השכונה החדשה הביזנס פארק של עכו – בו המשקיעים יכולים להשקיע כעת. ״המשקיעים בביזנס פארק עכו יהנו מדמי שכירות גבוהים ורווח משמעותי במיוחד אם יצטרפו להשקעה כעת״, אומרים בבריטניה-ישראל, ״הביזנס פארק, שיוקם בשכונה החדשה, יכלול שתי קומות מסחר פתוחות ועוד שלושה בנייני משרדים, בגובה כולל של שבע קומות. כפי שכבר ציינו השיווק בבניין B הסתיים וכל החנויות בפרויקט נמכרו, כעת ניתן להשקיע במגדל C – ועל פי הביקוש וההצלחה במכירה עד כה, עושה רושם שהשיווק יסתיים כבר בשבועיים-שלושה הקרובים״.

הצטרפו להשקעה עכשיו – מלאו את הפרטים הבאים:

  הביזנס פארק של עכו עתיד להפוך למרכז המוביל של הצפון
  הפרויקט צפוי לתת מענה הולם ואיכותי לעסקים בכל אזור הגליל המערבי – בעלי מקצועות שונים, עורכי דין, רואי חשבון, משרדי פרסום, פירמות ומותגים מובילים ועוד. ״עד עכשיו מרכז הקניות של ירכא נחשב למרכז המוביל של האזור אליו הגיעו מכל אזור הצפון – הביזנס פארק של עכו הולך להתחרות עם המרכז וגם לעבור אותו״, אומרים בחברה. אחד היתרונות הגדולים של הפרויקט הוא הנגישות והמיקום האסטרטגי – במרחק של כ- 10 דקות נסיעה בלבד מתחנת הרכבת של העיר (בנוסף גם צפויה לקום תחנת רכבת הנמצאת ממש סמוך למתחם), יציאה נוחה לכבישים 4 ו- 85 מהם תוכלו לצאת הן לאזור הצפון והן לאזור המרכז, וכ- 5-10 דקות נסיעה ממרכז העיר. ״נכון להיום בעכו ישנם משרדים מיושנים הנמצאים ברובם בעיר העתיקה והנגישות אליהם לא נוחה – בלשון המעטה, העיר משוועת למשרדים ואזורי מסחר חדשים, לכן הביזנס פארק הולך לשנות את התמונה״.

  השקעה בלי סיכונים מיותרים
  חשוב לציין שכבר בנקודת הזמן הזו הצפי הוא לרווח של כ- 20% על ההשקעה, מכאן הרווח רק צפוי לעלות אם לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים אותם ציינו – פרויקט בלב שכונת ענק איכותית, תוכנית מאושרת, ועיר הנמצאת במגמת פיתוח גדולה. ״עם השקעה של החל מ- 99,000 הסיכון הוא אפסי״, אומרים בבריטניה-ישראל, ומסכמים: ״המשקיעים יוכלו לבחור האם ברצונם להמשיך אל שלב הבנייה, הצפוי לעמוד על כ- ₪240,000 בלבד וליהנות מהכנסה קבועה משכירות שעל פי התחזיות תעמוד על כ- ₪2,600 בחודש, או לממש את הרווחים על הקרקע בכל שלב – אין כאן סיכונים מיותרים, זו דלת הכניסה שלכם לשוק הנדל״ן״.

  הצטרפו להשקעה עכשיו – מלאו את הפרטים הבאים:

   – המחירים המוצגים בכתבה לא כוללים עלויות בנייה
   – בכפוף לאישור גורמי תכנון
   – ניתוח הנתונים והמספרים בכתבה הינם לפי שמאות נקודתית

   כתבות נוספות

   כתבות נוספות

   כתבות אחרונות

   לעשות צדק: לפעמים אין ברירה והאזרח מחליט להגיש קובלנה פלילית

   קובלנה פלילית (או קובלנה פרטית) היא הליך משפטי בו מגיש אזרח כתב אישום כנגד אדם אחר, ובכך יכול להביא להעמדתו לדין ואף לנשיאת עונש.ככלל,...

   החשיבות בבחירת משרד פרסום מוצלח לעסק

   הנוף העסקי של היום תחרותי מאוד, ולכן אי אפשר להפריז בחשיבות של פרסום אפקטיבי. כל עסק, בלי קשר לגודל שלו או לענף שבו הוא...

   להתאהב בהן בקלות: הקפסולות ששינו את חיינו

   בשיתוף נסקפהפעם נהגנו לאכול את אותו השוקולד, לצאת לאותם מקומות ולשתות בדיוק את אותו הקפה. מהפיכת הקפה העולמית שאנו חווים בשנים האחרונות, נכנסה אלינו...
   spot_img
   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם