״שינוי משמעותי בחוק הגרמני קובע: מאות אלפי ישראלים זכאים לדרכון גרמני״ – האם גם אתם זכאים?

תוכן שיווקי

החוק הגרמני עבר שינוי משמעותי במיוחד אשר קבע שאחד הדרכונים המבוקשים והחזקים ביותר באירופה זמין כעת עבור מאות אלפי ישראלים. במשרד עו״ד תותי אשבל, המשרד המוביל בישראל בהוצאת אזרחויות אירופאיות, מציינים: ״השינוי בחוק קובע שגם מי שלא היה אזרח גרמני לפני מלחמת העולם השניה, אלא נתין זר שמרכז חייו היה במדינה, יוכל לקבל דרכון גרמני הנחשב לדרכון אירופאי לכל דבר ועניין.

במילים אחרות: אם סבכם או סבתכם נולדו בפולין או אוסטריה אבל התגוררו בגרמניה וניהלו שם את מרכז חייהם והיו נתינים בגרמניה ולא אזרחים – סיכוי גדול שמגיע לכם דרכון גרמני״.

חשוב לדעת: אתם לא צריכים לוותר על הדרכון הישראלי
רבים נוטים לחשוב שבמקרה ומוציאים דרכון נוסף נאלצים לוותר על הדרכון הישראל – אך הדבר אינו נכון. כאזרחי ישראל תוכלו להחזיק בכמה אזרחויות ודרכונים זרים, לכן דרכון גרמני ייחשב עבורכם בתור דרכון נוסף – דרכון אירופאי שיקנה לכם את כל הזכויות אשר מקבלים אזרחי האיחוד האירופי, כמו למשל להתגורר במדינות האיחוד ללא מגבלות, ללמוד ולעבוד בהן, וכמובן לטייל. מעבר לכך יש גם בונוס שרבים אינם מודעים אליו: תוכלו להיכנס לארה”ב בלי הוצאת ויזה מיוחדת!. ״הדרכון הגרמני נחשב לחזק במיוחד משום שמדובר בבמדינה עשירה, גדולה ומשפיעה במיוחד באיחוד האירופי. בנוסף, הוא מאפשר לכם להיכנס למספר המדינות הגדול ביותר מבין הדרכונים האחרים – וכמובן שגם הילדים שלכם יהנו מכל הזכויות המגיעות עם הדרכון״, מוסיפים במשרד עו״ד תותי אשבל.

רוצים לדעת אם גם אתם זכאים לדרכון גרמני?

בדקו זכאותכם בתוך דקה אחת בלבד!

  השינוי שפותח את שערי אירופה לישראלים
  בעבר ולפני השינוי בחוק רק צאצאים לאזרח/ית גרמני/ת יכלו לקבל אזרחות ודרכון גרמני, אך השינוי בחוק למעשה נותן אפשרות גם לצאצאי נתינים שמרכז חייהם היה בגרמניה לפני עליית היטלר לשלטון ב- 1933 וברחו מהמדינה עד שנת 1945 לקבל דרכון גרמני. ״אין ספק שמדובר בשינוי משמעותי עבור מאות אלפי ישראלים מכיוון שכעת מי שיש לו לדוגמא שורשים פולנים או אוסטרים (סבא או סבתא) שהתגוררו בגרמניה בנקודות הזמן הספציפיות האלו יהיה זכאי לדרכון גרמני, אומרים במשרד עו״ד תותי אשבל, ומוסיפים: ״זה בוודאי נשמע לכם מסובך, אבל הודות לצוות המנוסה והמקצועי שלנו אתם לא צריכים להסתבך ולדעת את כל הכוכביות הקטנות של החוק – אנחנו נבצע עבורכם את כל ההליך, מתחילתו ועד לקבל הדרכון המיוחל. אתם לא צריכים לטוס לגרמניה ולהתרוצץ הלוך ושוב – אנחנו עושים עבורכם את הכל״.

  כדאי למהר למקרה והחוק ישונה בעתיד
  אין ספק שזו נקודת הזמן המושלמת להוציא דרכון גרמני וכדאי לנצל זאת בהקדם כי אין לדעת מתי החוק ישתנה שוב – בעיקר לנוכח הביקוש הרב. במשרד עו״ד תותי אשבל מסכמים: ״אלפי ישראלים כבר הגישו בקשות, לכן כדאי למהר ולהתחיל את התהליך בהקדם האפשרי, אי אפשר לדעת מתי החוק ישונה שוב״.

  רוצים לדעת אם גם אתם זכאים לדרכון גרמני?

  בדקו זכאותכם בתוך דקה אחת בלבד!

   כתבות נוספות

   כתבות נוספות

   כתבות אחרונות

   לעשות צדק: לפעמים אין ברירה והאזרח מחליט להגיש קובלנה פלילית

   קובלנה פלילית (או קובלנה פרטית) היא הליך משפטי בו מגיש אזרח כתב אישום כנגד אדם אחר, ובכך יכול להביא להעמדתו לדין ואף לנשיאת עונש.ככלל,...

   החשיבות בבחירת משרד פרסום מוצלח לעסק

   הנוף העסקי של היום תחרותי מאוד, ולכן אי אפשר להפריז בחשיבות של פרסום אפקטיבי. כל עסק, בלי קשר לגודל שלו או לענף שבו הוא...

   להתאהב בהן בקלות: הקפסולות ששינו את חיינו

   בשיתוף נסקפהפעם נהגנו לאכול את אותו השוקולד, לצאת לאותם מקומות ולשתות בדיוק את אותו הקפה. מהפיכת הקפה העולמית שאנו חווים בשנים האחרונות, נכנסה אלינו...
   spot_img
   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם