לזמן מוגבל בלבד: הרוכשים בפרויקט הקוטג׳ים רוטשטיין, באר יעקב, יהנו מתנאי תשלום מיוחדים: 15% מקדמה ואת היתרה באכלוס + פטור ממדד והטבות נוספות!

תוכן שיווקי

העלאת הריבית גרמה לכך שהשוק האט, זו עובדה, אך האם מדובר בשינוי מגמה? האם המחירים יתחילו לרדת מעכשיו והלאה? כל הסימנים מראים שההיפך הוא הנכון והמגמה היא רגעית בלבד ולזמן מוגבל, בשוק הנדל״ן הדמוגרפיה תמיד תנצח, ואם יש זמן נכון לרכוש בו דירה – זה עכשיו!

אין זה סוד שכיום קיים מחסור גדול ביחידות דיור בארץ, ההנחות מדברות על מחסור של כ- 120,000 יחידות דיור לפחות , כאשר מדי שנה המספר רק הולך וגדל. למעשה, המספר צפוי לגדול עוד יותר בעתיד באופן משמעותי אם לוקחים בחשבון את הגידול הדמוגרפי של מדינת ישראל, ושאחוז הילודה בה הוא הגבוה ביותר בעולם , אחוז המתגרשים עולה בקצב מדאיג מתקופת הקורונה , התחלות הבנייה וכו’ , נשאלת השאלה האם הריבית תצליח לעצור את זה? התשובה היא פשוטה: לא, שום דבר לא יעצור את הגידול הדמוגרפי ואת הצורך של אנשים כעת, ובעתיד, בדירות מגורים.

פרויקט הקוטג׳ים רוטשטיין, באר יעקב
פרויקט הקוטג׳ים רוטשטיין בבאר יעקב מציע לכם הזדמנות שלא תחזור – להצטרף לשלב האחרון בשכונת הקוטג׳ים רוטשטיין הירוקה ולהפוך את החלום למציאות: לגור בקוטג׳ מפנק עם גינה פרטית ומפרט עשיר במיוחד הפרויקט תוכנן בקפידה תוך שימוש בחומרים איכותיים, כדי להעניק לכל דייר איכות חיים גבוהה.

רוטשטיים – הטבות סופשנה של חברת רוטשטיין
כאמור, זו ההדמנות שלכם להצטרף לשלב האחרון בשכונת הקוטג׳ים רוטשטיין הירוקה ולהפוך את החלום למציאות: לגור בקוטג׳ מפנק עם גינה פרטית ומפרט עשיר במיוחד – במחיר של ₪5,500,000 בלבד. כעת ולזמן מוגבל ייהנו הרוכשים בפרויקט מתנאי תשלום מיוחדים: ניתן אפילו לשלם היום 15% ואת היתרה
באכלוס + פטור ממדד + פטור משכ”ט עו”ד’…

לתיאום פגישה ומידע נוסף – השאירו פרטים >>

  ״ישראל מתנהלת שונה מהעולם״
  אם נסתכל על אירועי העבר, ידוע לכולנו מה קרה לאנשים שרכשו דירות לפני 10, 15 או 20 שנה – הם יצאו ברווח אדיר. ״אנשים חושבים שבגלל הריבית והאטה בשוק המחירים יירדו, אבל ניסיון העבר מוכיח שישראל מתנהלת שונה מכל העולם , וגם בשיא המשבר של 2008 המחירים ירדו כמעט בכל העולם ובישראל לא.

  ההזדמנות הכי טובה לרכישת דירה בסוף השנה!

  אם באפשרותכם לעלות על רכבת הנדל”ן, אז יכול להיות שאתם בטיימינג מושלם של סופשנה, שניתן להשיג הטבות מחלק מהיזמים שלא קיימות במהלך השנה, איתרנו עבורכם חברה שעד סוף השנה נותנת הטבות מיוחד על כל אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר.

  לתיאום פגישה ומידע נוסף – השאירו פרטים >>

   כתבות נוספות

   כתבות נוספות

   כתבות אחרונות

   לראשונה בישראל: מסלול פקדון צמוד קרקע עם צפי לרווח של כ-50% בשנה! השקעה מ- 239,000 ש”ח בלבד! שימו לב: עבודות הפיתוח החלו!

   הבוקר (יום א׳), הודיעה קבוצת פ.א.י שכעת ניתן לרכוש קרקע זמינה לבנייה במתחם היי טק יוקרתי ולעשות אקזיט של כ-100% רווח על ההון המושקע...

   עולם התעופה בצמיחה מתמדת: אתגרים והזדמנויות

   שנת 2024 מסתמנת כשנת שיא לתעשיית התעופה העולמית, עם התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה. חברות התעופה מדווחות על ביקוש שיא לטיסות, במיוחד בקווים בינלאומיים, והן...

   סקירת הערכת שווי הנכס: מקרבת מבט החשיבות של הערכת שווי נכס

   הערכת שווי נכס היא תהליך קריטי הקובע את שווי הנכס על סמך גורמים שונים כגון מיקום, הערכת שווי נכס גודל, מצב ומגמות בשוק. חיוני...
   spot_img
   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם