כיצד אובליגור תעזור לכם למחוק את החובות

תוכן שיווקי

מחיקת חובות יכולה להיות אפשרות מעשית עבור אנשים פרטיים ועסקים הנאבקים עם חוב מעיק. קיימים כללים ברורים לניהול משא ומתן עם נושים וקבלת הפטר סופי מחובות בהתאם לחוק חדלות הפירעון. אם אתם מתקשים בחיסול החוב שלכם ייתכן וחברת אובליגור בהנהלת דני ליבנה היא הפיתרון עבורכם.

אילו בעיות גורם חוב לבעליו
1. לחץ פיננסי: חוב יכול ליצור מתח פיננסי עבור הבעלים, במיוחד אם הם מתקשים לבצע תשלומים או מודאגים כל הזמן כיצד הם ישלמו את חובותיה

2. ריביות גבוהות: חוב מגיע לרוב עם ריביות גבוהות, מה שעלול להקשות על סילוק החוב ועלול לגרום לכך שהבעלים ישלם הרבה יותר מהסכום המקורי שנשא

3. אפשרויות פיננסיות מוגבלות: חוב יכול להגביל את האפשרויות הפיננסיות של הבעלים, שכן ייתכן שהוא לא יוכל לקחת הלוואות נוספות או מסגרות אשראי בשל החוב הקיים.

4. פגיעה בדירוג האשראי: אי ביצוע תשלומים בזמן או אי עמידה בחובות עלולים לפגוע בדירוג האשראי של הבעלים, מה שעלול להקשות על קבלת אשראי בעתיד.

5. השלכות משפטיות: במקרים מסוימים, אי החזר חוב עלול לגרום להשלכות משפטיות כמו עיקול משכורת או אפילו פשיטת רגל.
הדרך הנכונה למחוק חוב – ניהול מו”מ מול הבנק

מידי פעם חברות מסוימות מפרסמות בתקשורת שאנשים שיש להם חובות יכולים לזכור בהנחות משמעותיות לחיסול החובות. בדר”כ הדבר מותנה עד תאריך מסוים במסגרת המבצע, וזהו ללא ספק גלגל הצלה משמעותי לאנשים רבים.
אובליגור יודעת להגיע להנחות כאלה במקרים רבים גם בלי מבצעים מיוחדים וזוהי דרך מצוינת למחוק חובות. באופן כללי כדאי תמיד להגיע להסדר חובות, שלא במסגרת תיק הוצאה לפועל. זאת מהסיבה שלמי שיש תיק בהוצאה לפועל, מצבו מבחינת היסטוריית האשראי שלו בעייתי והיום הוא חשוף לכל הגופים הפיננסים בישראל, ולכן מומלץ להגיע למחיקת חוב שלא במסגרת הוצאה לפועל.
יש לפנות לייעוץ מקצועי
בעת ניסיון להסדיר חובות ולפנות לייעוץ מקצועי ממומחים מנוסים להסדרת חובות. ללא הדרכה מתאימה, משא ומתן למחיקת חובות עלול להזיק ועלול להוביל לצרות כלכליות עוד יותר.
חברת אובליגור מתמחה במתן סיוע מקצועי לאנשים השרויים בחובות, הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי.

אובליגור עובדת עם מלווים כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוחות. בנוסף לשירותים של הסדר החוב, אובליגור מציעה גם שירותי מחיקת חובות – זוהי אפשרות קיצונית יותר המשמשת בדרך כלל רק במקרים של מצוקה כלכלית קיצונית. ביטול חוב כרוך במחילת החוב במלואו.
זו יכולה להיות אופציה מצוינת עבור אנשים שמתמודדים עם חובות עצומים ואין להם אפשרויות אחרות. לאבליגור יש צוות של יועצים פיננסיים מנוסים שעובדים עם לקוחות כדי ליצור תוכניות מותאמות אישית לטיפול בחובות.

כיצד עובד ההליך של אובליגור
כשלוקח ניגש למחוק חוק עם אובליגור, החברה לוקחת בחשבון את מצבו הפיננסי של הפרט, מטרותיו וצרכיו. היועצים של אובליגור עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות כדי לעזור להם להבין את האפשרויות שלהם ולקבל החלטות מושכלות לגבי החוב.
אחד הדברים שמייחדים את אובליגור מחברות אחרות למחיקת חובות הוא המחויבות שלהם לשקיפות. החברה מקדימה את העמלות שלהם ואינה גובה עמלות נסתרות או עלויות מראש. זה עוזר ללקוחות להרגיש בטוחים שהם מקבלים עסקה הוגנת.

מספר מילים על דני ליבנה, המנכ”ל
דני ליבנה הינו מנכ”ל אובליגור, בעל ניסיון רב שנים בתעשייה הפיננסית, הפך למומחה מוביל בנושאים הקשורים להסדרי חוב בנקים ויחסי בנק-לקוח. בהנהגתו של דני ליבנה, הפכה אובליגור לאחת מחברות הסרת החוב המוערכות והמצליחות בענף. המחויבות של ליבנה לשקיפות ולשביעות רצון הלקוח הקנתה לו מוניטין של יועץ מהימן ומומחה בתחום.
בנוסף לעבודתו באובליגור, ליבנה הוא יועץ מבוקש ומומחה לתקשורת. הוא הוצג בפרסומים פיננסיים מובילים ובכלי חדשות, מספק תובנות וניתוח בנושאים הקשורים להפטרת חובות וניהול פיננסי.
למרות הצלחותיו הרבות, ליבנה נשאר צנוע ומסור לעזור לאחרים להשיג חופש כלכלי. הוא נלהב מהעבודה שלו ומחויב לעשות שינוי בחיי לקוחותיו. לכל מי שנאבק בחובות, חברת אובליגור בהנהגת דני ליבנה מציעים קרן של תקווה ודרך לעתיד פיננסי מזהיר יותר.

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

בשיווק לעסק אין קיצורי דרך ובטח שאין קסמים

עושה רושם שעסקים בישראל לא יכולים להתחבא מפרסומים המבטיחים ניסים ונפלאות לעסק, שיטות שונות ומשונות שיביאו המוני לידים חדשים, סודות כמוסים שאף אחד אחר...

במציאות של מלחמה – האם באמת ניתן להוזיל בביטוח המשכנתא?

בתקופה זו שמדינת ישראל נמצאת במלחמה והציבור עדיין מאוד מבולבל, מה שמשפיע על כל המשק הישראלי וגם על הבנקים. אנו רואים מצד אחד את...

הצצה מבפנים: היזם הישראלי שלוקח גברים להרפתקת דייטינג בת 3 ימים באירופה

מה אם אספר לכם שדווקא הרווקים הישראלים האיכותיים, מתקשים (מאוד) למצוא זוגיות? ● אבל שלא תדאגו להם יותר מידי, כי מסתבר שבזמן האחרון הם...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם