״אתם יכולים לקבל הרבה יותר מקרן ההשתלמות שלכם״: מאות אלפי ישראלים תוהים היכן ירוויחו יותר מקרן ההשתלמות שלהם, גם אתם?

תוכן שיווקי

בין אם אתם עצמאים או שכירים, לרבים מכם בוודאי יש קרן השתלמות, אך האם אתם באמת מקבלים את המירב מהקרן שלכם? למרות האינפלציה הגואה, לישראל יש כלכלה יציבה וחזקה אשר צפויה לחזור לאיתנה ואף להתחזק עוד יותר, כך שברור לכל שזה רק עניין של זמן. למרות זאת, מאות אלפי ישראלים אינם מודעים לכך וממשיכים לשלם דמי ניהול גבוהים במיוחד עבור קרן ההשתלמות שלהם וכתוצאה מכך הרווח שלהם מקרן ההשתלמות יורד.

מה היתרונות בקרן ההשתלמות?
חשוב לדעת שכל קרן השתלמות מאפשרת לכם לחסוך סכום כסף אשר נצבר במשך 6 שנים לאחריהן תוכלו למשוך את הסכום ישירות אל חשבון הבנק שלכם – בלי עמלות ומיסים (בגין ההפקדות מתחת לתקרה המזכה) ועבור כל מטרה שתבחרו: בין אם לקנות רכב חדש, לסגור הלוואה, לקנות דירה או אולי לטוס לטיול החלומות שלכם. יחד עם זאת ראוי לציין שמכיוון שקרן השתלמות הוא מוצר כדאי מאד ללא מס רווחי הון (עד התקרה) קיים יתרון משמעותי בהמתנה בפדיון הקרן גם לאחר תקופת 6 השנים.

בכספים אשר נצברו בקרן תוכלו להשתמש כבר לאחר שלוש שנים למטרות לימודים או הכשרה מקצועית. משיכת כספים מקרן ההשתלמות בתקופות שצוינו מעלה  איננה כרוכה בתשלום מס הכנסה או מס רווחי הון על הסכום ועל הרווחים שנצברו (עד תקרת הפטור). לעצמאים מקנה ההפקדה בקרן השתלמות בסכומים הקבועים על פי פקודת מס הכנסה החזר מס.

בדקו כעת האם קרן ההשתלמות של מנורה מבטחים תתאים לכם! >>

  הקרן המשתלמת עבור שכירים ועצמאיים
  קרן ההשתלמות של מנורה מבטחים, המתאימה הן לשכירים והן לעצמאיים, מאפשרת לכם לבחור בין מגוון מסלולי השקעה ולעבור בין מסלול למסלול ללא תשלומי מס.  הפקדות הכספים לקרן השתלמות לשכירים מתבצעות באופן שוטף על ידי העובד עצמו וכן על חשבון המעסיק שלו. מקובל שהעובד מפריש לפחות 2.5% משכרו החודשי ואילו המעסיק מפריש במקביל, עד 7.5%. 

  במידה ואתם עצמאיים תוכלו להפקיד עד 7% מתקרת ההפקדה השנתית כרצונכם, וליהנות מהטבות מס. בשונה מקרן השתלמות של שכירים, עצמאים יכולים להפקיד את כל סכום ההפקדה השנתי בפעם אחת או במספר פעמים. יתרון נוסף שחשוב לציין הוא שקרן ההשתלמות של מנורה מבטחים מאפשרת לכם לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיבים על חשבון קרן ההשתלמות.

  ״נכון להיום קיימים אצלנו מעל 10 מסלולי השקעה שונים אותם ניתן להתאים לכל לקוח באופן אישי״, אומרים בחברה, ומוסיפים: ״הודות לרפורמת תקנות הניוד אשר חוקקה לפני כמה שנים, כל אזרח ישראלי יכול להעביר את כספי החיסכון שלו לקרן אחרת ללא עמלות ומיסים, כך שלא משנה באיזו קרן אתם נמצאים כעת תמיד תוכלו לעבור בקלות לקרן אחרת שתיתן לכם יותר – במידה והחלטתם לעבור לקרן ההשתלמות של מנורה מבטחים עליכם רק להשאיר לנו פרטים ואנחנו נדאג ליצור עמכם קשר ובהמשך לבצע עבורכם את כל ההליך ולהעביר את הכספים שצברתם בקרן הקודמת״.

  בדקו כעת האם קרן ההשתלמות של מנורה מבטחים תתאים לכם! >>

   מובא על ידי מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע”מ, החברה המנהלת של מנורה מבטחים קרן השתלמות, העוסקת בשיווק ולא בייעוץ פנסיוני. האמור הינו בגדר מידע כללי, שאינו מהווה חוות דעת, המלצה, או תחליף לקבלת שירות מבעל רישיון המתאים את המוצר למאפייניו של אדם. מתן ההלוואות בכפוף להוראות הדין ולתנאי החברה המנהלת, אי עמידה בפירעון הלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים ונקיטת הליכי גבייה לרבות הליכי הוצאה לפועל ו/או פגיעה בחיסכון ובהטבות המס.

   כתבות נוספות

   כתבות נוספות

   כתבות אחרונות

   ״דווקא היום השקעה נבונה וחכמה יכולה להיות מכריעה״: הכירו את החברה הישראלית ש- 95% מהפרויקטים שלה הרוויחו למשקיעים כסף!

   המציאות במדינה מפרוץ המלחמה הביא לאי יציבות של השקל, מגמה שרק צפויה להתחזק עם הורדת דירוג האשראי של ישראל. לכן פיזור השקעות במגוון תיקים...

   לגלות את אמריקה מחדש: יש פיצות באילת ויש פאפא ג’ונס

   אילת היא פנינה תיירותית שמושכת אליה מבקרים רבים בזכות מזג האוויר השמשי, בתי המלון המפוארים, חופי הים האדום, המצפה התת ימי. כעת יש סיבה...

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון(כרומוזום 21)

   אז לפני שנכנס לכל הפרטים והמידע שחשוב לדעת על בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון, חשוב להבין תחילה מהי תסמונת דאון? ובכן, מדובר בהפרעה גנטית...
   spot_img
   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם