משכנתא למסורבים זה תהליך של איבחון מדויק לפני כל השאר

תוכן שיווקי

אני מניח שהגעתם לדף הזה כי הבנק לא מאשר לכם משכנתא, ברוכים הבאים. אני אנסה בכמה שורות קצרות להסביר לכם מה הכוונה ייעוץ משכנתא למסורבים
אם אתם מעדיפים, פשוט תפסיקו לקרוא ותחייגו אלי ישירות: 0508116397

השלב הראשון הוא הבנת הבעיה:
אין טעם לתת שום הצהרות לפני שמתחילים להבין מה הבעיה בעצם כפי שכתבתי, משכנתא למסורבים, זה קודם כל איבחון. הנה כמה שאלות בסיסיות שאני צריך להבין מכם, כדי לתת אבחון ראשוני:
האם יש בעיות של בי די איי?
מה הבעיות פחות או יותר?
מתי התחילו?
מתי הסתיימו?
האם לשני בני הזוג היו בעיות של בי די איי?
האם יצא לכם להזמין דוח נתוני אשראי?
מה אתם עובדים?
כמה וותק יש לכם בעבודה?
כמה מרוויחים ביחד?
האם יש הלוואות כרגע בעו”ש שמכבידות על ההחזר החודשי.?
מה שווי הנכס שאתם רוצים לקנות?

כמה משכנתא צריך?
המטרה של השאלות האלו היא לעשות מה שנקרא איבחון ראשוני. כלומר להבין את הבעיה שבה אנחנו נמצאים ומה היתרונות שלנו ומה החיסרונות שלנו. למשל: יש בעיות בי די איי בינוניות, אבל מצד שני יש משכורות גבוהות ויפות וצריכים משכנתא שהיא פחות ממיליון שקלים.
ברגע שיהיה לי את כל התשובות האלו, אני כבר אוכל פחות או יותר לתת תשובה אמיתית בקשר לסיכוי שלנו לקבל משכנתא, בבנקים קודם כל או בחוץ בנקאי אם לא תהיה שום ברירה אחרת.

מי אני?
נעים מאוד, שמי מרטין בוקסדורף, אני מטפל 15 שנה באנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא ואני נכנס בנעליהם והולך לבנקים להשיג להם משכנתא בכל זאת. עבדתי בשלושה בנקים למשכנתאות במשך שנים רבות ויש לי שני תארים במשפטים.

מה המטרה שלי:
אני חייב להגיד מההתחלה, אני לא מאמין שבכל מקרה צריך להילחם על המשכנתא. הרבה פעמים מתקשרים זוגות שצריכים את הייצוג שלי ואני מרגיש לפי התשובות שלהם שלא יצליחו לעמוד בתשלומי המשכנתא. במצב כזה- אני מעדיף לא להילחם, פשוט כי אין טעם לעזור להם לקנות בית רק כדי שיאבדו אותו במהרה.
לדוגמה: מתקשר זוג נחמד מחולון ואנחנו מתחילים לדבר. מהנתונים שלהם אני מבין את הדברים הבאים. הם מרוויחים ביחד 17 אלף שקלים, יש להם 3500 שקלים הלוואות שהם משלמים מדי חודש, אני רואה שהם כל הזמן חורגים ממסגרת האשראי שלהם, כלומר לא מצליחים להישאר בתוך המסגרת.
הם כרגע לא משלמים שכירות וגרים אצל ההורים. אני ישר מבין שאם נוסיף לזוג הזה הוצאה נוספת של 5000 שקלים בחודש לתשלום המשכנתא, הם פשוט לא יעמדו בו. אין סיכוי. סירבתי לטפל במשכנתא שלהם.
לאחר חודש מתקשר הזוג הזה ומתחיל להקניט אותי, שאני לא יכולתי והם פנו למישהו אחר והוא מהר מאוד השיג להם משכנתא. ניסיתי להסביר להם שזה לא העיקר לקחת משכנתא, צריך גם לשלם אותה, אבל הם נורא כעסו.

איך הדברים עובדים?
למעשה זה די פשוט, ברגע שעשינו שיחת איבחון ראשונית והחלטנו ביחד להתקדם, אנחנו מתאמים פגישה. או טלפונית או פיסית. מדברים על הכול ומכאן זה התפקיד שלי כבר. אני יוצא לבנקים, במטרה לסגור את המשכנתא ולהכין את הכול על מנת שאתם תגיעו רק לחתום.
המטרה שלי היא לנטרל אתכם מתוך התהליך. הסיבה לזה היא מאוד פשוטה. הרבה פעמים כאשר הלקוח מתחיל לתקשר ישירות לבדו מול הבנק, הוא עונה תשובות לא נכונות לשאלות ששואלים אותו, בכך הוא גורם לעצמו הרבה נזק. המטרה שלי היא להביא אתכם רק בסוף, כאשר כבר לא יהיה יותר שאלות לשאול.
אני יודע בדיוק מה לענות, לכן עדיף מאוד שאני אהיה זה שיענה על השאלות, ויתן את כל המענה הנדרש על כל דבר שהבנקים ירצו לדעת. זה הרבה יותר טוב לכולם.
משכנתא לפושטי רגל עם מרטין בוקסדורף- ניתן לקרוא בלינק הזה.
לפודקסט הכלכלי של מרטין בוקסדורף- פה

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

5 הגדולים: לאן כדאי לטוס בתקופה הקרובה?

טיסות לחו''ל הן האסקפיזם המושלם. אבל לפעמים לא צריך לטוס לצד השני של הכדור כדי לשטוף את העיניים בפלאי טבע מרהיבים, לחזות בארכיטקטורה עוצרת...

״ביטוח החיים שמשנה את חוקי המשחק״: תכירו את ביטוח החיים שעליו תשלמו מחיר שלא משתנה ל- 15 שנים ללא קשר לגיל – המגן שלכם...

כולנו מכירים את צמד המילים הידועות לנו הישראלים: ״יהיה בסדר״. אז נכון, אנחנו תמיד מאמינים שיהיה בסדר, גם בתקופות פחות נעימות כמו התקופה הנוכחית,...

״הנדל”ן בהאטה? תחשבו שוב… העסקה ששוברת את שיאי הביקוש!״: הזמן להשקיע הוא עכשיו – דירה חדשה במגורי סטודנטים למרגלות הטכניון Student Village – הון...

אחת העסקאות החמות ביותר אשר בתקופה זו היא השקעה במתחם Student Village למרגלות הטכניון. כעת, נרשא פדרמן עברון, העומדת מאחורי הפרויקט, בליווי חברת שלמה...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם