״זו עתודת הקרקע המשמעותית האחרונה בכפר סבא״: השקעה ייחודית בקרקעות במרקם עירוני בצפון כפר סבא מוצעות למכירה כעת ב- ₪389,000 בלבד – נותרו קרקעות בודדות!

תוכן שיווקי

בימים אלו נמצא בעיצומו הליך תכנוני מתקדם אשר צפוי להפוך את אחד האזורים המבוקשים ביותר בצפון כפר סבא לרובע המגורים המבוקש באזור השרון. כעת נפתח חלון ההזדמנויות להשקעה בעתודת הקרקע המשמעותית האחרונה בכפר סבא המהוות חלק מההליך התכנוני אשר נמצא בקידום החברה הממשלתית ״דירה להשכיר״. ״העובדה שקידום המתחם נמצא בידי ״דירה להשכיר״ למעשה, עשויה לגרום לכך שלוחות הזמנים לקבלת האישור לתוכנית המפורטת יתקצרו.

מיקום נדיר ומבוקש
עתודת הקרקע המדוברת הינה קרקע אשר מוקפת בנייה קיימת מכל צדדיה, “אי במרכז העיר כפר סבא”, ונמצאת באזור ביקוש גבוה באזור השרון – בסמוך לשכונת כפר סבא הירוקה, מושב צופית ומושב גן חיים היוקרתיים, וליד עורקי תחבורה מרכזיים, כמו: כביש 531, כביש 6, כביש 4 ובסמוך לתוואי הרכבת הקלה המתוכננת על ידי עיריית כפר סבא. ״מי שמכיר את אזור השרון מבין מיד כי מדובר בלוקיישן האיכותי ביותר שניתן להשיג באזור השרון ובעיר שנבחרה כעיר עם איכות החיים הטובה ביותר בישראל״, מציינים בחברה שמשווקת את הקרקעות במתחם, ומדגישים: ״כפר סבא נמצאת במגמת צמיחה גדולה בשנים האחרונות והביקוש למגורים בעיר הולך וגובר, עתודת הקרקע היא חלק משמעותי בהתרחבות והתפתחות העיר״.

לקבלת מידע נוסף – מלאו את הפרטים הבאים

  הקרקע אינה זמינה לבנייה

  אחד הפרויקטים המבוקשים של השרון
  על פי התוכנית המקודמת ע״י ״דירה להשכיר״ במתחם מתוכננות לקום כ- 9,400 יחידות דיור, 15,000מ”ר של שטחי תעסוקה ומסחר ומוסדות ציבור ופארקים ירוקים עוצרי נשימה. הקרקע מיועדת לפיתוח עירוני עם דגש למגורים -, וכאשר מסתכלים על מחירי הדירות באזור ניתן לראות בברור עד כמה הפוטנציאל הוא אדיר: נכון להיום דירות בסביבה נמכרות במחירים גבוהים במיוחד של מעל ₪4,200,000, מה שמוסיף עוד יותר לפוטנציאל הגדול הטמון בעסקה.

  ״אין ספק שזה מתחם העתיד של צפון כפר סבא והסביבה״, אומרים בחברה שמשווקת את הקרקעות במתחם, ומסכמים: ״פוטנציאל הרווח הוא גדול במיוחד – על השקעה של ₪389,000 המשקיעים יהנו על פי תחזיות מומחי נדל״ן מרווח של כ- ₪1,400,000 לנוכח העובדה שהקרקע צפויה להגיע לשווי של כ- ₪1,800,000 עם אישור התוכנית המפורטת והגדלת זכויות הבנייה!״.

  לקבלת מידע נוסף – מלאו את הפרטים הבאים

   הקרקע אינה זמינה לבנייה

   כתבות נוספות

   כתבות נוספות

   כתבות אחרונות

   לראשונה בישראל: מסלול פקדון צמוד קרקע עם צפי לרווח של כ-50% בשנה! השקעה מ- 239,000 ש”ח בלבד! שימו לב: עבודות הפיתוח החלו!

   הבוקר (יום א׳), הודיעה קבוצת פ.א.י שכעת ניתן לרכוש קרקע זמינה לבנייה במתחם היי טק יוקרתי ולעשות אקזיט של כ-100% רווח על ההון המושקע...

   עולם התעופה בצמיחה מתמדת: אתגרים והזדמנויות

   שנת 2024 מסתמנת כשנת שיא לתעשיית התעופה העולמית, עם התאוששות מרשימה ממשבר הקורונה. חברות התעופה מדווחות על ביקוש שיא לטיסות, במיוחד בקווים בינלאומיים, והן...

   סקירת הערכת שווי הנכס: מקרבת מבט החשיבות של הערכת שווי נכס

   הערכת שווי נכס היא תהליך קריטי הקובע את שווי הנכס על סמך גורמים שונים כגון מיקום, הערכת שווי נכס גודל, מצב ומגמות בשוק. חיוני...
   spot_img
   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם