קטה גרופ – הבחירה המושלמת עבורכם

תוכן שיווקי

קטה גרופ היא חברה בבעלות משפחתית הפועלת בחוד החנית של שוק הנדל”ן בישראל בעשורים האחרונים. החברה יוזמת, מנהלת ובונה פרויקטים מגוונים בתחום, הן למטרות מגורים והן למטרות מסחר. את החברה מנהל גיל קטה, קבלן ויזם נדל”ן מנוסה ובעל שם, המוביל את החברה בקו ייחודי, המשלב בין מהירות בבנייה, איכות ללא פשרות וקשר ישיר עם הלקוחות והקהילות שבהן נבנים הפרויקטים. ערכי החברה המובילים הם אנושיות מעל הכל, ביטחון, מקצועיות, מימוש, צמיחה וחזון ממוקד מטרה. מתוך אלו, קטה גרופ פועלת במגוון פרויקטים במקביל והיא הבחירה המושלמת עבור משפרי דיור ואלו החולמים על איכות חיים גבוהה, בסביבת מגורים חדשנית.

קטה גרופ מגדירה מחדש סטנדרטים גבוהים

אחת מנקודות החוזק המרכזיות של קטה גרופ היא יכולתה להבטיח ביצוע איכותי תוך הקפדה על לוחות זמנים ותקציבי פרויקטים. מהלכים אלו אפשריים מכיוון שהחברה היא גם יוזמת וגם קבלנית, מה שאומר ביצוע קבלני עצמאי של הפרויקטים שאותם היא יוזמת. לקוחות החברה נהנים מהביטחון ומהשקט הנפשי הכרוך בהתנהלות מול גורם מבוסס, האחראי על כל היבטי הפרויקט לאורך כל התהליך.

לרוב, קיים פער משמעותי בין הידע ההנדסי והתכנוני של היזם לבין העבודה בפועל באתר. עם זאת, כחברה יזמית-קבלנית, קטה גרופ מבינה, מכירה ומטפלת באתגרים התכנוניים והמורכבות ההנדסית בפרויקטים השונים שאותם היא מובילה. יש לחברה את היכולת הפיננסית והחוסן כדי להבטיח את השלמת הפרויקט בתוך לוחות זמנים קבועים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לדוגמה – פרויקט גרונר פתח תקווה

פרויקט הבניה ברחוב דב גרונר 4-2 בפתח תקווה, הוא דוגמה מובילה לאיכות ולדיוק של קטה גרופ בתחום ההתחדשות העירונית ובכלל. הפרויקט כולל הריסה של שני בניינים ישנים ובמקומם, בניית שני בניינים יוקרתיים, בני תשע קומות כל אחד. סך הכל בפרויקט יבנו 54 יחידות דיור עם 4,5,6 חדרים ודופלקסים מפוארים. הבנייה בפרויקט זה מאופיינת כמו תמיד בסטנדרטים גבוהים, מקצוענות ואמינות, שהם נגזרת של הניסיון הרב של קטה גרופ. חומרי הגלם הם האיכותיים ביותר בשוק ובתכנון האדריכלי של הדירות הוקדשה תשומת לב מרבית לעיצוב עכשווי ואלגנטי עם מפרט מושקע, חדרים מרווחים ומוארים ומרפסות.

הדמייה - גרונר פתח תקווה - קטה גרופ

יזמות מסורתית – רכישת קרקעות, תכנון, בנייה ושיווק פרויקטים

עבור קטה גרופ, החזון והביצוע של התחדשות עירונית היא מעבר לפרויקטים בלבד. החברה מאמינה בהנגשת אורח חיים מודרני לכמה שיותר אזורים עירוניים, ופועלת כדי לאפשר לתושבים לחיות בסביבות בטוחות, נוחות ועכשוויות. החברה מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים של פינוי בינוי, תוך דגש על הבנה יוצאת דופן של התהליך והשלכותיו הסביבתיות, הקהילתיות, הערכיות, הכלכליות ועוד. כפועל יוצא מכך, קטה גרופ מנהלת ומפקחת על הפרויקטים בכל שלב של תכנון וביצוע. הדבר מבטיח שליטה מלאה ותוצאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בנייה, עמידה בלוחות זמנים, אמינות, ביטחון ושקט נפשי לתושבים לאורך כל השנים.

בטחון כלכלי עם גב חזק 

כדי להבטיח את עתיד החברה, ואת עתיד השותפים העסקיים ובעלי העניין של קטה גרופ, החברה מחזיקה בנכסים מניבים המספקים לה יציבות כלכלית. כל נכסי החברה, הכוללים 150 דירות ו כ-1500 מ”ר של שטחי מסחר, מושכרים בתנאים אידיאליים עבור החברה והשוכרים.

לסיכום, קטה גרופ היא הבחירה הטובה ביותר עבור כל מי שמחפש חברת נדל”ן אמינה ומקצועית. הניסיון הגישה המקיפה והמחויבות לביצוע איכותי הופכים אותה למובילה בתעשייה. בין שמדובר בפרויקטים מסחריים או מגורים, המסירות של קטה גרופ למצוינות והיכולת שלה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבה, הופכות אותה לבחירה המושלמת עבורכם.

shutterstock - קטה גרופ

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

בדקנו ומצאנו- ערוץ 2000 זה המקום הנכון לצרוך בו חדשות ותוכן רוחני יהודי

חדשות הם דבר חשוב מאוד. אין כמעט אדם שלא צורך כיום חדשות באופן יומיומי ולפעמים אפילו שעתי. החדשות מאפשרות לנו להישאר מעודכנים בכל מה...

׳כבר לא צריך לטוס לחו״ל׳: מהיום השתלות שיער עושים רק בישראל וברמה הגבוהה ביותר – עכשיו במחירי קיץ מיוחדים לזמן מוגבל!

בשנים האחרונות נוצר טרנד חדש בארץ - השתלת שיער בחו״ל. העלות הזולה הביאה לכך שאלפי ישראלים החליטו לבצע את השתלת השיער שלהם בחו״ל, מבלי...

״השקעה במתחם העתיד של רחובות והשפלה״: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות, ׳גן הנשיא׳, ב- ₪199,000 בלבד – פוטנציאל רווח עצום!

לאחרונה בית המשפט העליון אישר שכונה חדשה ברחובות במטרה להוסיף כ- 8,000 יחידות דיור לעיר באחד האזורים המבוקשים. יחידות קרקע בשכונה החדשה, ׳גן הנשיא׳,...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם