“המשקיעים התנפלו! נותרו 10 דירות בפרויקט הדגל של דימונה״: דירות 4 חדרים מוצעות כעת במחיר החל מ- ₪1,290,000 בתנאי תשלום ייחודיים ותשואה שנתית של כ- 12% לשנתיים!

תוכן שיווקי

גינדי BE-LIVE מבית גינדי החזקות, מציגה את מתחם המגורים AVENUE בשכונת השחר, דימונה ומציעה דירת 4 חדרים חדשה במחיר של החל מ-1,290,000 ₪ עם הון עצמי של החל מ-387,000 ₪ בלבד. למעוניינים להשכיר את הדירה, מציעה החברה השלמת שכ”ד ל-3,900 ₪ לחודש למשך שנתיים. כל זאת בנוסף לפטור מלא מריבית על המשכנתא לשנתיים הראשונות.

מהפכה במדבר
בזכות הטבות מס, נגישות תחבורתית גבוהה, מערכת חינוך מהטובות בישראל ובנייה חדשה – הופכת דימונה, העיר השנייה בגודלה בנגב, ליעד נחשק במיוחד. 

העיר נהנית מתנופה בכל המישורים עם עשרות מפעלים חדשים, קאנטרי קלאב חדש מן המתקדמים בארץ ואגם מלאכותי עם אמפיתיאטרון ענק בהשקעה של יותר מ-130 מיליון שקלים.

שכונת השחר – שכונת הדגל של דימונה
את המהפך שעוברת העיר, שהכפילה את אוכלוסייתה ב-15 השנים האחרונות, מסמלת שכונת השחר היוקרתית, המוקמת בצידה המזרחי של דימונה ומתוכננת כשכונה חכמה עפ”י סטנדרט הבנייה הירוק הישראלי.

השכונה אשר תכלול 3,216 יח”ד מרווחות, מתוכננת בקפידה עם נגישות תחבורתית וקרבה ליציאות מהעיר, נגישות לעורקי תחבורה ראשיים – עירוניים ובין-עירוניים.

שכונת השחר מהווה אבן שואבת לאוכלוסייה ברמה סוציו-אקונומית גבוהה ומושכת רוכשים ושוכרים ברדיוס גיאוגרפי נרחב, לרבות תושבים מאשדוד, אשקלון וערד ואף ממרחב גוש דן והשפלה. 

AVENUE  – חווית מגורים חדשה בדימונה 
מתחם המגורים היוקרתי  AVENUE משתרע על פני כ-1,200 דונמים וכולל 8 בניינים בני 6 ו-10 קומות.

הפרויקט נבנה במיקום אטרקטיבי, קרוב לכל מה שצריכה משפחה לשגרת חיים איכותית ומלאה: בתי ספר, מתנ“ס, גני משחקים, פארקים ושמורת טבע וכן מרכזי מסחר, תרבות ותעשייה.

בכל אחד מן הבניינים לובי מעוצב ומרווח, חללים משותפים לנוחות הדיירים, מעליות מהירות ופיתוח סביבתי מלא. 

הדירות בפרויקט, אשר צפויות להיות מוכנות לאכלוס כבר ביולי הקרוב, מצוידות במפרט איכותי במיוחד ומתוכננות בסטנדרטים אדריכליים גבוהים ביותר תוך מתן דגש על איכות חיים גבוהה ונוחות מירבית. לכל דירה חנייה פרטית.

לקבלת מידע נוסף – מלאו את הפרטים >>

*הריבית בגין ההלוואה תשולם ע”י החברה המוכרת לתק’ הלוואה של עד 24 חודשים, בכפוף לנספח הקרדיט של החברה המוכרת ולתנאי ההלוואה שייחתמו בין הלווה לבנק.
**החברה תשלים לרוכשים דמי שכירות לשווי כולל של 93,600 ש”ח במהלך שנתיים בהתאם לחוזה ההשכרה של דירתו ובכפוף לתנאי המבצע.

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

לעשות צדק: לפעמים אין ברירה והאזרח מחליט להגיש קובלנה פלילית

קובלנה פלילית (או קובלנה פרטית) היא הליך משפטי בו מגיש אזרח כתב אישום כנגד אדם אחר, ובכך יכול להביא להעמדתו לדין ואף לנשיאת עונש.ככלל,...

החשיבות בבחירת משרד פרסום מוצלח לעסק

הנוף העסקי של היום תחרותי מאוד, ולכן אי אפשר להפריז בחשיבות של פרסום אפקטיבי. כל עסק, בלי קשר לגודל שלו או לענף שבו הוא...

להתאהב בהן בקלות: הקפסולות ששינו את חיינו

בשיתוף נסקפהפעם נהגנו לאכול את אותו השוקולד, לצאת לאותם מקומות ולשתות בדיוק את אותו הקפה. מהפיכת הקפה העולמית שאנו חווים בשנים האחרונות, נכנסה אלינו...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם