בעקבות המצב אזרחים מתאגדים לרכוש גנרטורים מהמפעל – ”70% מהמחיר הוא הרווח של היבואנים בארץ”

תוכן שיווקי

בעקבות המלחמה: אזרחים מתאגדים ורוכשים גנרטורים בפחות מרבע ממחיר השוק

בתקופה האחרונה, אזרחים רבים ברחבי הארץ התאגדו יחד ויזמו פתיחה של קבוצת רכישה לגנרטורים. היוזמה הזו, שמתקיימת בחסות ארגון ”אר”י – אזרחים רוכשים ביחד” מגיעה בעקבות המלחמה והצורך ההולך וגובר בגיבוי חשמלי.

נתיב אורן, יזם הארגון והמוביל של היוזמה, מסביר כי מטרת המהלך היא לאפשר לאזרחים להתגונן בפני פגיעה בתשתיות חשמל והפסקות חשמל ממושכות שכנראה יתקיימו במסגרת הלחימה, ”במצב הנוכחי, רבים מהאזרחים לא מוכנים למצוקה חשמלית ולרבים מהם אין את היכולת הכלכלית לרכוש גנרטור במחיר השוק”

מאבק צרכני נגד יוקר המחיה – גם בזמן מלחמה

הארגון הצליח להשיג את המחירים המוזלים הודות לכוח הקנייה הקולקטיבי של הקבוצה, מה שמאפשר לו לנהל משא ומתן עם הספקים ולקבל תנאים מועדפים. יוזמה זו מקלה על האזרחים מבחינה כלכלית שכן הם פועלים יחד למען מטרה משותפת של הגברת הביטחון האישי והקהילתי.

ההתאגדות לקבוצת רכישה בארגון אר”י היא לא רק צעד חכם, אלא גם פשוט ביותר. כל מה שדרוש הוא להיכנס לאתר ולהצטרף . מרגע הצטרפותך, אתה חלק מקבוצה שמנצלת את העוצמה של רכישה משותפת.

הגנרטורים הם ציוד חיוני, במיוחד בתקופות מלחמה, שבהן הפסקות חשמל תכופות עלולות לשבש את החיים היומיומיים ולהשפיע על בטיחות האזרחים. על פי נתונים שנאספו מקבוצת הרכישה של ארגון אר”י,בזכות קבוצת הרכישה של ארגון אר”י אפשר לחסוך 70%-80% מהמחיר הרגיל בשוק, מה שמאפשר לאזרחים רבים לרכוש את הציוד החיוני הזה במחיר נגיש בהרבה.

ארגון אר”י – אזרחים רוכשים יחד

ארגון אר”י מהווה דוגמה מובהקת למאבק הצרכני נגד יוקר המחיה. בעידן שבו מחירי המוצרים והשירותים ממשיכים לעלות, הארגון והאזרחים הפועלים בו עובדים כדי להעניק לאזרחים הזדמנויות כלכליות נגישות יותר. באמצעות קבוצות הרכישה שהוא מארגן, הארגון מאפשר לאזרחים ליהנות מהנחות משמעותיות על מוצרים חיוניים, כמו גנרטורים, ולהתמודד עם ההשלכות הכלכליות של המצב הביטחוני והמשבר הכלכלי.

המטרה המרכזית של ארגון אר”י היא להקל על חיי היום-יום של האזרחים ולאפשר להם לקבל מוצרים איכותיים במחירים הוגנים. היוזמות של הארגון מייצגות מאמץ קולקטיבי לשנות את כללי המשחק בשוק ולהוכיח כי יש בכוחם של האזרחים להתאגד ולהשפיע על המחירים. בדרך זו, הארגון מעודד צרכנות נבונה.

הקמפיין הנוכחי פתוח ל5 ימים בין ה10 ל 15 ביוני, אם תרצו להשתתף תוכלו לעשות זאת בקישור הבא – bit.ly/3XhD0Ry

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

בדקנו ומצאנו- ערוץ 2000 זה המקום הנכון לצרוך בו חדשות ותוכן רוחני יהודי

חדשות הם דבר חשוב מאוד. אין כמעט אדם שלא צורך כיום חדשות באופן יומיומי ולפעמים אפילו שעתי. החדשות מאפשרות לנו להישאר מעודכנים בכל מה...

׳כבר לא צריך לטוס לחו״ל׳: מהיום השתלות שיער עושים רק בישראל וברמה הגבוהה ביותר – עכשיו במחירי קיץ מיוחדים לזמן מוגבל!

בשנים האחרונות נוצר טרנד חדש בארץ - השתלת שיער בחו״ל. העלות הזולה הביאה לכך שאלפי ישראלים החליטו לבצע את השתלת השיער שלהם בחו״ל, מבלי...

״השקעה במתחם העתיד של רחובות והשפלה״: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות, ׳גן הנשיא׳, ב- ₪199,000 בלבד – פוטנציאל רווח עצום!

לאחרונה בית המשפט העליון אישר שכונה חדשה ברחובות במטרה להוסיף כ- 8,000 יחידות דיור לעיר באחד האזורים המבוקשים. יחידות קרקע בשכונה החדשה, ׳גן הנשיא׳,...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם