5 טיפים לבחירת חברת סיעוד

תוכן שיווקי

בחירת חברת סיעוד היא תהליך חשוב ורגיש. המשפחה נדרש לקבל החלטות ולבחור חברת סיעוד שתעניק מגוון שירותים להם זקוק יקירם. מה שמבדיל בין חברות הסיעוד השונות, הוא איכות השירות, המטפלים, אנשי הקשר והצוותים המקצועיים. כאשר אתם מתחילים בחיפוש אחר חברת סיעוד, ישנם מספר גורמים שחשוב לקחת בחשבון כדי להבטיח את הבחירה הנכונה והמתאימה לצרכים שלכם. הנה 5 טיפים עיקריים שכדאי לשקול ויקלו על הבחירה:

  1. הרשאה לעבוד בסיעוד : ודאו שחברת הסיעוד מורשית ומוסמכת על ידי הביטוח הלאומי להענקת שירותי טיפול. חברות הסיעוד חייבות לפעול על פי חוק ולתת שירות שמוכר על ידי ביטוח לאומי. בכדי להיות בטוחים שאתם עובדים עם חברה רשמית ומוכרת, אשר עוברת גם פיקוח ובקרה, תוכלו לבדוק גם בביטוח לאומי ובמוסדות בריאות, אם החברות מוכרות ומומלצות על ידי אנשי המקצוע שהמליצו לכם להעסיק מטפל סיעודי.
  2. ניסיון והיסטוריה: בדקו את הניסיון וההיסטוריה של חברת הסיעוד. האם הם פועלים בתחום הסיעוד כבר הרבה שנים? האם יש לחברות הסיעוד תמיכה וביקורות חיוביות מלקוחות קודמים? הניסיון הוא חלק בלתי נפרד מהדרך שהחברה עובדת ומתנהלת. חשוב לדעת שחברת סיעוד ותיקה היא חברה מבוססת שמתנהלת נכון וכמובן בעלת שם טוב והמלצות.
  3. הצוות המקצועי: כאשר אתם מחפשים חברת סיעוד שתטפל ביקירכם, מומלץ לבדוק את המיומנויות, ההכשרה וניסיון הסגל המקצועי של החברה. חשוב לשים לב האם הם מתמחים בתחום הסיעוד המבוקש? האם יש להם הכשרה מקצועית וניסיון בתחום הבריאות והסיעוד? איכות ומקצועיות הצוות חשובה והכרחית למתן שירות מקצועי. כמובן שבחברת סיעוד גדולה יהיה מערך עשיר יותר של עובדים מקצועיים ומטפלים סיעודיים וככזה המענה מקצועי ונגיש יותר.
  4. שירותים נוספים והתאמה אישית: לכל קשיש יש צרכים משתנים וייחודיים לו. בדקו אילו שירותים נוספים החברה מציעה. האם הם מספקים התאמה אישית ותוכנית טיפול המותאמת לצרכים הייחודיים שלכם? 
  5. אמינות השירות : כאשר מחפשים חברת סיעוד, חשוב לבדוק את ההמלצות של החברה מבחוץ, האם החברה אמינה? האם השירות והתמיכה שלהם ברמה גבוהה? האם הלקוחות אשר הקבלים מהם שירות, שבעי רצון וממליצים עליהם לאחרים?

תוכלו לדבר עם אנשים ולהבין ממקור ראשון מהי מיד שביעות הרצון שלהם ועד כמה חברה זו מתאימה לצרכים שלכם. מומלץ לבדוק בין חברים ובני משפחה ואף אפשר לחפש המלצות במדיה החברתית כמו פייסבוק. רצוי לברר ולשאול שאלות על מנת לקבל תמונה אמיתית וכוללת ככל האפשר. שימו לב, המלצה על מטפלת ספציפית אינה בהכרח המלצה על החברה עצמה ויכול להיות שתצטרכו לבדוק יותר לעומק.

בחירת חברת סיעוד היא תהליך משמעותי בו נדרש לקחת בחשבון גורמים רבים, השקיעו זמן בכדי לוודא שהבחירה שתבצעו תהיה מושכלת ומתאימה לצרכים שלכם ושל יקירכם.

בשיתוף סוכנות דיגיטל STG

כתבות נוספות

כתבות נוספות

כתבות אחרונות

״השקעה במתחם העתיד של רחובות והשפלה״: קרקע פרטית בטאבו בשכונה החדשה של רחובות, ׳גן הנשיא׳, ב- ₪199,000 בלבד – פוטנציאל רווח עצום!

לאחרונה בית המשפט העליון אישר שכונה חדשה ברחובות במטרה להוסיף כ- 8,000 יחידות דיור לעיר באחד האזורים המבוקשים. יחידות קרקע בשכונה החדשה, ׳גן הנשיא׳,...

״הנכס הבא שלך הוא בפורטוגל״: דירות למכירה בפרויקט הנחשק ב-וילה נובה דה גאיה – הון עצמי מ- 90,000 יורו בלבד – שימו לב: נותרו...

הבוקר (יום א׳), הודיעה חברת נדלניסטוגו, מקבוצת פספורטוגו, שהמכירה בפרויקט הנחשק של החברה ב-וילה נובה דה גאיה, פורטו, הגיעה לשיאה וכעת נותרו רק 4...

פיצה רמת אפעל

רמת אפעל, אחת השכונות המתפתחות באזור מזרח רמת גן ובקעת אונו, מציעה לתושביה לא רק דיור איכותי וחינוך מצוין, אלא גם חוויה קולינרית עשירה...
spot_img
אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם